Tatiana Gutowska w kolejnym etapie You Can Dance

Tatiana Gutowska idzie jak burza! Młoda tancerka Szkoły Tańca VSDS jest już w najlepszej 10 programu You Can Dance Nowa Generacja 2.

W ostatnim odcinku to właśnie duet Tatiany i Tadeusza został wybrany przez jury programu za najlepszy. Agustin Egurrola stwierdził, że ich występ był najbardziej kompletnym show do tej pory, była jakość i osobowość. Ida Nowakowska powiedziała, że są świetnym duetem tanecznym i że zatańczyli na 200%, porównując ich do muzycznego duetu Beyonce i Lady Gagi. Dla Kasi Cichopek i całej Polski są inspiracją, są młodzi, ambitni i jest w nich zakochana. Oceny o jakich można pomarzyć!

– Niestety z powodu niskiej ilości smsów Tatiana po raz kolejny została nominowana do opuszczenia programu i musiała zatańczyć solówkę. Kto zna Tatianę wie, że ona nigdy się nie poddaje i solo zatańczyła rewelacyjnie dzięki czemu pozostała w programie – informuje Paulina Harris z VSDS.

W show TVP poszukiwani są tancerze wszechstronni, tacy, którzy poradzą sobie w różnych stylach tanecznych, Tatiana jest już jedyną tancerką hip hop, która pozostała w YCD. Głosowanie na tancerzy kończy się w każdą środę o 23:59.

Czy Tatiana przejdzie do kolejnego odcinka? O tym dowiemy się już w piątek 3 marca o godz.20:45.

Komentarze