Tatiana Gutowska w półfinale You Can Dance!

Tatiana Gutowska jak burza idzie przez program You Can Dance Nowa Generacja 2. Tancerka z kołobrzeskiej Szkoły Tańca VSDS znalazła się w gronie 6 najlepszych młodych tancerzy w Polsce i w najbliższy piątek powalczy o udział w finale YCD.

Ostatnie losowanie nie było zbyt łaskawe dla Tatiany i Tadeusza, ponieważ okazało się, że będą musieli zatańczyć jive’a. Po raz kolejny zmierzyli się ze stylem tańca, z którym wcześniej nigdy nie mieli do czynienia. To nie lada wyzwanie jednak nie złamało młodych tancerzy i na scenie YCD jak powiedziała Kasia Cichopek zaprezentowali się niesamowicie. Ida Nowakowsa stwierdziła, że Tatiana i Tadeusz mają w sobie to coś, czego nie można się nauczyć i wie, że widzowie są w nich zakochani. Agustin Egurrola był pod ogromnym wrażeniem ich występu. Rewelacyjny timing, idealna i dopasowana choreografia jak z musicalu, tak określił ten pokaz. Na koniec dodał, że był to najlepszy jive w historii You Can Dance.

Tatiana jest o krok od spełnienia swojego marzenia jakim jest udział w finale YCD. Jak nigdy wcześniej każdy głos oddany na utalentowaną tancerkę jest niezwykle ważny. W piątkowym odcinku tylko dwie osoby będą bezpieczne i automatycznie zameldują się w ostatnim odcinku. Cztery z najmniejszą ilością smsów zatańczą solówki i to jury podejmie decyzję, które dwie osoby znajdą się w finale.

Jak mówi sama Tatiana w wideo umieszczonym na facebooku Szkoły Tańca VSDS bardzo dziękuje za każdą formę wsparcia i wysyłane smsy. Jednocześnie zachęca do wspierania jej w kolejnym etapie programu.

Głosowanie na tancerzy kończy się w środę o godz.23:59.

 

Komentarze