Tatiana walczy w You Can Dance – jeszcze możesz zagłosować

Tatiana Gutowska, tancerka kołobrzeskiej Szkoły Tańca VSDS jest już w najlepszej 12 programu TVP 2 „You Can Dance – Nowa Generacja”. Aby przejść do kolejnych odcinków, młoda kołobrzeżanka potrzebuje głosów publiczności.

Za Tatianą trzy odcinki studyjne, podczas których zatańczyła na słynnej scenie YCD. Na czas trwania programu wszyscy młodzi tancerze mieszkają w Warszawie, gdzie od 21 stycznia codziennie trenują pod okiem doświadczonych choreografów. Każdy odcinek to nowa choreografia zatańczona w duecie oraz układ wspólny tzw.”opening”. Do tej pory Tatianie udało się zatańczyć z zespołem Małe TGD, Felivers oraz z Blanką.

Tanecznym partnerem Tatiany jest Tadeusz, z którym zatańczyła trzy duety, w stylu hip hop oraz commercial, a następnie jazz, czyli zupełnie nowy dla nich styl tańca. Tatiana i Tadeusz rozkochali w sobie całą trójkę jurorską i każdy ich występ został wspaniale odebrany i skomentowany w samych superlatywach.

Niestety o tym, kto znajdzie się w zagrożonej 6 nie decydują jurorzy, a ilość otrzymanych smsów, które tancerze zbierają od początku trwania programu. W ostatnim odcinku mimo fantastycznych ocen jurorów to właśnie Tatiana ze względu na małą ilość głosów została nominowana do opuszczenia programu. 6 osób z najmniejszą ilością smsów musiała zatańczyć solo i dopiero po takich pokazach jury programu w składzie Agustin Egurrola, Katarzyna Cichopek oraz Ida Nowakowska-Herndon wybrali, które dwie osoby opuszczają program.

Na szczęście Tatiana tańczy dalej i już dziś zapraszamy do obejrzenia kolejnego odcinka programu, który w tym tygodniu wyjątkowo zostanie nadany w niedzielę 26 lutego o godz.20:00. Głosowanie przed każdym nowym odcinkiem kończy się w środę o 23:59, więc jeszcze dziś można wesprzeć Tatianę w walce o marzenia i udział w kolejnych odcinkach programu. Wszystkie potrzebne dane widoczne są na zdjęciu głównym.

Komentarze