Techlife X9- hulajnoga elektryczna z wyższej półki

Miłośnicy nowoczesnego pojazdu elektrycznego, jakim jest niewątpliwie hulajnoga elektryczna dla dorosłych, z pewnością zgodzą się, że apetyt rośnie w miarę jedzenia. Po zakupie pierwszej hulajnogi zazwyczaj podstawowego modelu, po czasie mamy ochotę na więcej, większą moc, większy zasięg, lepsze wyposażenie. Szukając modelu z efektem WOW, nie można przejść obojętnie obok hulajnogi elektrycznej Techlife X9. Dlaczego jest warta swojej ceny?

Techlife X9- dwa silniki i to z jaką mocą!

To, co z pewnością wyróżnia Techlife X9 to dwa silniki o niebagatelnej mocy 1600 W każdy. Dzięki temu hulajnoga elektryczna osiąga prędkość maksymalną 100 km/h, to nie jest już tylko zadowalający wynik, ale jeden z najlepszych w dostępnych na rynku modelach. Dwa silniki sprawiają, że różnicę poczuje się niemal od razu, dodatkowo na kierownicy został umieszczony przycisk SINGLE/DULA, przy pomocy którego możemy zdecydować, czy jedziemy na dwóch, czy jednym silniku. Osiągając tak duże prędkości jest to niewątpliwie hulajnoga elektryczna dla dorosłych.

Hulajnoga elektryczna dla dorosłych musi być bezpieczna

Wyobraźmy sobie, że pędzimy z prędkości 100 km/h i nagle musimy się zatrzymać, aby wszystko przebiegło w porządku, potrzebne będą nie tylko dobre, ale bardzo dobre hamulce. Techlife X9 została wyposażona w hydrauliczne hamulce tarczowe, które wykazują się o wiele większą mocą hamowania niż hamulce mechaniczne. Zapewnią bezpieczeństwo, nawet na śliskiej czy nierównej nawierzchni. Lubisz jeździć po zmroku? Nie ma problemu, ta hulajnoga elektryczna została zaopatrzona w przednie i tylne oświetlenie LED, nie ma więc obawy, że będziemy niewidoczni dla innych osób na drodze.

Jedź i jedź i jedź- jak daleko chcesz

Techlife X9 jak na tak prestiżowy model nie dał plamy także w kwestii zasięgu. Na jednym pełnym ładowaniu spokojnie pokonamy aż 120 km. Takie osiągi mają jednak jedną wadę, aby całkowicie naładować baterię, hulajnoga elektryczna musi ładować się od 15 do 20 godzin, jednak 120 km to tak dużo, że ładowanie raz na jakiś czas nie powinno stanowić, aż tak istotnego problemu.

Na Techlife X9 pokonuj wzniesienia i przeszkody bez mrugnięcia okiem

Hulajnoga elektryczna dla dorosłych od Techlife została wyposażona w 11-calowe pompowane koła, oraz podwójną amortyzację, co pozwoli na pokonanie przeszkód na drodze, jak również o wiele bardziej komfortową podróż. Można mieć pewność, że wstrząsy nie będą tak odczuwalne. Techlife X9 posiada szeroki podest, na którym stoi się pewnie i stabilnie.

Taka cena wymaga zabezpieczenia

Osiągi są niesamowite, ale i cena jest duża, dlatego też w Techlife X9 zadbano o system antykradzieżowy, także nie musimy się obawiać, że ktoś mógłby ukraść nam hulajnogę. Wystarczy przekręcić kluczyk i zapłon zostanie zablokowany.

Bogate wyposażenie

Hulajnoga elektryczna Techlife X9 została wyposażona we wspomniany system antykradzieżowy, czytelny wyświetlacz, specjalnie dostosowany tak, aby można było wyczytać z niego informację nawet przy mocnych promieniach słońca. Ponadto tempomat, sygnał dźwiękowy i prędkościomierz. Warto dodać, że do modelu można także zamontować siedzisko.

Podsumowanie

Z pewnością jest to hulajnoga elektryczna dla dorosłych osób oczekujących od tego sprzętu nieco więcej. Parametry są jedne z najlepszy na rynku i dlatego też cena jest tak wysoka. Jedno jest pewne kupując Techlife X9 na pewno się zachwycimy i uzależniony od podróżowania hulajnogą elektryczną.

Artykuł powstał we współpracy z portalem Electricfeel.pl

Komentarze