To już dziś – najważniejszy mecz w historii Kotwicy!

Czy spełni się marzenie Kotwicy o awansie do pierwszej ligi? Już dziś najważniejszy mecz nie tylko całego sezonu, ale również w historii Kotwicy.

Kołobrzeżanie stają przed szansą zapewnienia sobie bezpośredniego awansu – muszą jednak wygrać z Hutnikiem Kraków, który również nie porzuca marzeń o miejscu w ścisłej czołówce. Emocji dodaje fakt, że wczoraj wszyscy rywale znajdujący się za Kotwicą wygrali swoje spotkania, natomiast lider, Pogoń Siedlce zanotowała porażkę. Oznacza to, że tylko wygrana da dziś Biało-Niebieskim awans, lecz dodatkowym bonusem będzie objęcie przodownictwa w tabeli. Początek meczu na stadionie im. Sebastiana Karpiniuka o godz. 20.15.

Wszystkie bilety na to spotkanie zostały wyprzedane, a to oznacza, że stadion wypełni się do ostatniego miejsca. Z uwagi na wielkie zainteresowanie tym spotkaniem klub poinformował, że bramy stadionu zostaną otwarte już na dwie godziny przed meczem. Kibice proszeni są o jak najszybsze przybycie na obiekt, by wszyscy zdążyli zająć swoje miejsce na trybunach przed pierwszym gwizdkiem. Pamiętajmy również o możliwych korkach i braku wolnych miejsc parkingowych w okolicach stadionu. – Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc parkingowych oraz chęć zminimalizowania zakorkowania ulic w okolicach stadionu, zalecamy, aby na najbliższy mecz przybyć innym środkiem transportu niż auto. Zachęcamy do skorzystania z komunikacji miejskiej, rowerów, hulajnóg, czy wspólnego transportu z innymi kibicami. W ten sposób przyczynicie się do poprawy komfortu podróży na najważniejszy mecz naszego zespołu w tym sezonie! – można przeczytać na facebookowym profilu Kotwicy.

Kibicom, którzy nie mają biletu na ten mecz przypominamy również o transmisji na antenie TVP Sport.

 

Komentarze