To więcej niż mieszkania – to sposób na balans między codziennymi obowiązkami a życiem prywatnym

Na kołobrzeski rynek mieszkaniowy z przytupem wkroczył Granit SA z nowoczesnym osiedlem Fale Bałtyku. Firma swoje doświadczenie zdobywa jako przedsiębiorstwo realizujące inwestycje dla trójmiejskich deweloperów. Wśród realizacji Granit SA znajduje się najwyższy obiekt Trójmiasta – 180-metrowa wieża biurowca Olivia Star, będąca jednym z najwyższych budynków w Polsce. A co do zaoferowania ma w Kołobrzegu?

Chcemy tworzyć odpowiedzialne społecznie przestrzenie do zamieszkiwania, oferując standard znany z najlepszych inwestycji deweloperskich w Polsce, łączących wygodne miejsce do mieszkania z dostępem do zieleni, miejsc rekreacji oraz usług połączonych w taki sposób, aby całość dawała poczucie harmonii w życiu człowieka – opisuje Sambor Mieruszewski, dyrektor firmy Granit SA. Fale Bałtyku to obszar prawie 6 ha. Łącznie 8 budynków, w tym ponad 1100 mieszkań, które zlokalizowane są między ul. św. Wojciecha a Europejską, w spokojnym otoczeniu jednorodzinnej zabudowy ul. Kolumba.

Pierwszy etap (Kolumba 23) to 128 mieszkań. – Metraże zaczynają się od 27 m2. Największe mieszkania sięgają 95,21 m2. Oczywiście oferujemy komórki lokatorskie, windy, hale garażowe czy garaże indywidualne –dodaje Kuba Bałazy, dyrektor Marketingu. Deweloper przewidział do dyspozycji mieszkańców salę fitness z sauną i prysznicami, która została zaprojektowana przez naszą kołobrzeską pracownię Projektive Architekci. Termin odbioru zaplanowany jest na koniec 2023 roku.

Kolejny etap zakłada stworzenie osiedla z całą infrastrukturą, tzw. „miasto w mieście”. Chodzi o stworzenie miejsca, w którym mieszkańcy mogą nie tylko nocować, ale też relaksować się po pracy i skorzystać z większości usług – bez potrzeby opuszczania swojego osiedla.

Dlatego też stworzony zostanie park centralny podzielony na odpowiednie strefy. Do dyspozycji będzie boisko wielofunkcyjne oraz boisko do siatkówki plażowej. Dodatkową atrakcją będą oczka z wodą stojącą i meblami miejskimi, z podziałem na strefę dla dzieci z wodnym placem zabaw oraz na strefę dla dorosłych z leżakami i fontanną, przy której można się zrelaksować. Oprócz tego zaplanowano plac zabaw dla dzieci w różnym wieku, na którym znajdą się także zabawki dostosowane dla dzieci niepełnosprawnych. Dodatkowo przewidziano zewnętrzną strefę fitness i workout. Miłośnicy czworonogów ucieszą się z wybiegu dla psów, a zapaleni biegacze z rekreacyjnej ścieżki.

Pod płytą parku zaś znajdzie się ekskluzywna strefa mieszkańca. Zawierać będzie salę fitness, sauny oraz strefę relaksu. Dodatkowo dorośli będą mogli odpocząć w strefie z biblioteczką. Dla zapracowanych przewidziano miejsce do pracy oraz klub malucha, gdzie będzie można odprowadzić swoje dziecko i mieć chwilę dla siebie. Więcej informacji znajdziecie państwo na stronie falebaltyku.pl oraz w biurze sprzedaży przy ulicy św. Wojciecha 6 w Kołobrzegu.

 

 

artykuł sponsorowany

Komentarze