To więcej niż mieszkanie – to sposób na balans między codziennymi obowiązkami a życiem prywatnym

W kameralnej i zielonej części Kołobrzegu, zaledwie kilka minut jazdy od centrum i nadmorskich plaż, powstaje nowa inwestycja Granit SA. Osiedle Fale Bałtyku zaprojektowane zgodnie z filozofią slow life zachwyca połączeniem zalet miasta i wygodą mieszkania w cichym i spokojnym otoczeniu, z jednoczesnym dostępem do wszystkich usług.

Pomiędzy ulicami św. Wojciecha i Europejską w Kołobrzegu, na terenie prawie 6 hektarów powstaje osiedle składające się z 8 eleganckich budynków. – Chcemy tworzyć odpowiedzialne społecznie przestrzenie do zamieszkania, oferując standard znany z najlepszych inwestycji deweloperskich w Polsce, łączących wygodne miejsce do zamieszkania z dostępem do zieleni, miejsc rekreacji oraz usług połączonych w taki sposób, aby całość dawała poczucie harmonii w życiu człowieka – opisuje Sambor Mieruszewski, dyrektor firmy Granit SA.

Będzie to osiedle z całą infrastrukturą, tzw. miasto w mieście, w którym mieszkańcy mogą też relaksować się po pracy i skorzystać z większości usług (delikatesów, kawiarni czy salonu kosmetycznego) – bez potrzeby jego opuszczania. Dlatego też stworzony zostanie park centralny podzielony na odpowiednie strefy. Do dyspozycji będzie plac zabaw dla dzieci w rożnych wieku, na którym znajdą się zabawki edukacyjne, strefę aktywności dla dorosłych z urządzeniami fitness do ćwiczeń na świeżym powietrzu, strefa relaksu z leżankami oraz plac miejski z fontanną przy której będzie można wypić kawę z ulubionej lokalnej kawiarni. Do dyspozycji będzie także boisko wielofunkcyjne.

Dodatkowo przewidziano zewnętrzną strefę fitness i workout. Miłośnicy czworonogów ucieszą się z wybiegu dla psów, a zapaleni biegacze z rekreacyjnej ścieżki. Pod płytą parku zaś znajdzie się ekskluzywna strefa mieszkańca. Zawierać będzie salę fitness, sauny oraz strefę relaksu. Dodatkowo dorośli będą mogli odpocząć w strefie z biblioteczką. Dla zapracowanych przewidziano miejsce do pracy oraz klub malucha, gdzie będzie można odprowadzić swoje dziecko i mieć chwilę dla siebie.

Osiedle powstaje z myślą o osobach, które poszukują w życiu równowagi pomiędzy pracą, odpoczynkiem a realizacją pasji. Dlatego niezwykle ważna jestl okalizacja. Fale Bałtyku oddalone są od najbardziej zatłoczonych części kurortu, co gwarantuje ciszę i spokój zamieszkiwania. Osiedle pozostaje jednak w bezpośredniej bliskości z resztą miasta – stąd autem albo miejskim autobusem w kilka minut dojedziemy do centrum czy morza. Miłośnicy jednośladów z pewnością docenią fakt, że w okolicy nie brakuje ścieżek rowerowych.

W ramach pierwszego etapu, przy ulicy Kolumba 23 powstanie budynek składający się ze 128 mieszkań od 35 do 72 m2z balkonami i kojącym widokiem na zieleń. Poza halą garażową i zielonym patio do wyłącznej dyspozycji mieszkańców, deweloper przewidział indywidualną salę fitness z sauną i prysznicami.  Ceny zaczynają się od 7400 zł za metr kwadratowy, a terminy odbiorów zaplanowano na koniec 2023 roku.

Więcej informacji znajdą państwo na stronie falebaltyku.pl oraz w biurze sprzedaży przy ulicy św. Wojciecha 6 w Kołobrzegu.

Komentarze