Trzeci SLAM poetycki w naszym mieście

SOBOTA, 16 WRZEŚNIA, GODZ. 12.00

Trzeci SLAM poetycki w Kołobrzegu / performans Lorena Izquierdo

Regionalne Centrum Kultury im. Zbigniewa Herberta w Kołobrzegu zaprasza na trzeci SLAM osoby zapracowane od rana do nocy, leniuchujące, prekaryjne, przedsiębiorcze i święte, kołobrzeskie duchy, osoby slamerskie, poetyckie.

Pamiętajcie o 3 tekstach, improwizacjach, opowieściach. Zapisy na: af@rck.kolobrzeg.eu W mailu podaj swoje imię, ksywę i tyle. Nie cenzurujemy tekstów, nie oceniamy, przyjdź użyć naszego mikrofonu.

Nagrodą za zajęcie pierwszego miejsca jest MYSTERY BOX a.k.a KOSZYK RÓŻNOŚCI przygotowany przez prowadzących.

  • Prowadzący wieczór: Adam Frankiewicz i Filip Urbaniak.
  • Wieczór uświetni performans Loreny Izquierdo

Lorena Izquierdo – wokalistka, performerka i poetka pochodząca z Walencji. Przez ostatnie lata buduje swoją karierę jako niezależna artystka między Hiszpanią a Niemcami, przeważnie działając w Berlinie, a zarazem próbując łączyć muzyczne kultury obu tych państw. W polu jej zainteresowań są wzajemne oddziaływania dźwięku/głosu z performatywnością oraz związanymi z tym aspektami poetycznymi i filozoficznymi. Jej działania są z założenia intermedialne, łącząc ruch, głos, poezję, dźwięk, przestrzeń i czas. Szczególne miejsce zajmują w nich obiekty życia codziennego, z którymi artystka wchodzi w nietypowe relacje i połączenia. Swoją praktykę określa jako “action poetry”.

Wstęp:

  • 0 zł (osoba występująca w slamie)
  • 15 zł Normalny
  • 13 zł Ulgowy/Karta Mieszkańca

Komentarze