Tworzymy dla Ciebie pyszne wspomnienia

W Artisanie w CH Karuzela (ul. Dobrawy 3 w Budzistowie) każdy znajdzie coś na śniadanie, brunch czy lunch!  Oferują szeroką gamę produktów rzemieślniczych i usług w kilku obszarach. – Nie jesteśmy tylko kawiarnią, czy piekarnią, ale w łatwy sposób łączymy naszą działalność z cukiernią, lodziarnią, a nawet bistro – zachęcają do odwiedzenia właściciele. – Nasze lokale to idealne miejsce na spotkanie z przyjaciółmi, czy rodziną. Nasze drzwi są dla Was otwarte od rana do wieczora i nie możemy się doczekać Waszej wizyty. Do zobaczenia!

Nasze początki wywodzą się z piekarni, gdzie niezmiernie dbaliśmy o najwyższą jakość naszych wyrobów rzemieślniczych. Chociaż od tego czasu wiele się zmieniło, tak ciągle wierzymy, że to właśnie jakość jest jednym z najważniejszych faktorów naszej działalności. W naszych lokalach od wczesnych godzin rannych znajdziecie w ofercie aromatyczną kawę, gorące pieczywo, czy świeże kanapki i śniadania przygotowane przez naszych kucharzy. W godzinach popołudniowych zaserwujemy dla Was różnego rodzaju lunche i desery, którymi będziecie mogli się cieszyć, aż do wieczora. W naszym kawiarnianym menu znajdziecie szeroki wybór kaw, ciast, pralin, lodów rzemieślniczych i innych słodkości.

TO NAS WYRÓŻNIA

Piekarnia – Chrupiące i świeże pieczywo, to podstawa każdego śniadania. W naszych lokalach znajdziecie świeżo wypiekane wyroby z zakwasu gronowego, a także przygotowane specjalne dla Was kanapki, które będziecie mogli zjeść na miejscu, jak i na wynos. Działamy od wczesnych godzin porannych, dzięki czemu będziecie mogli delektować się swoim ulubionym pieczywem każdego dnia. Najważniejsze jest dla nas Wasze zadowolenie, dlatego nie musicie obawiać się o to, że w trakcie dnia zabrakło u nas Waszych ulubionych produktów. Oferujemy również wyroby z niską zawartością glutenu.

Bistro – Wszystko mówi nam, że to pora na lunch! Artisan to miejsce niezwykłe, do którego możesz wstąpić na szybki, ale jaki smaczny obiad! W naszej ofercie znajdziecie różnego rodzaju sałatki, makarony, czy zupy. Nasze dania pozwolą Wam zaspokoić doskwierający głód, a przy tym dodadzą dodatkowej energii na resztę dnia. Wszystkie dania wykonywane są z produktów najwyższej jakości, dlatego możecie mieć pewność, że wszystko, co wyląduje na Waszych talerzach, będzie świeże i zdrowe.

Kawiarnia – Zbliża się spotkanie z przyjaciółmi? Nie ma nic lepszego, jak rozmowa przy kawie i ciastku! W naszej kawiarni oferujemy duży wybór napojów (nasze kawy przygotowujemy ze specjalnej, autorskiej mieszanki) jak i deserów. Znajdziecie u nas różnego rodzaju ciastka, ciasta, czy słodkie przekąski. W okresie wiosenno-letnim zaserwujemy Wasze ulubione lody, zarówno w tradycyjnych smakach, które kojarzą się każdemu z dzieciństwem, jak również w tych nieco bardziej ekstrawaganckich wariantach.

Komentarze