Ubrania dla chłopca – dorastający chłopcy

W pewnym wieku, czyli gdy chłopieć ma te jedenaście lub dwanaście lat odzież chłopięca musi już zmienić swoją formę, czyli jakiś tam nadruk ze spidermanem odpada, bo jego koledzy z klasy mają ubrania dla chłopca w MyBasic.pl bardziej pasujące do nastolatka. Mowa tu dokładnie o tym, że tacy chłopcy chcą już bardziej podobać się dziewczynom i dlatego też proszą własnych rodziców o te bardziej dorosłe ciuchy i co równie istotne w prośbach tych nie ma nic dziwnego.

Dorastający chłopiec.

Wielu z nas doskonale wie o tym, że taki dorastający chłopiec inaczej traktuje odzież chłopięcą, czyli bardziej dosadnie traktuje te uwagi dziewcząt odnośnie jego stylu ubierania. Nie każdy rzecz jasna będzie głośno mówił o tym, że dziewczyny śmieją się z jego już nie modnej bluzy ze znakiem batmana. Da rzecz jasna po sobie odczuć to, że taka właśnie bluza nie jest już dla niego tym smacznym wyróżnieniem na tle kolegów, ale nie w każdym przypadku głośno powie to co właśnie myśli. Te zróżnicowane zachowania wynikają rzecz jasna z tego, że chłopcy są różni. Jedni mówią o swoich problemach wprost, czyli nawet krzyczą, ale inni dopiero po dość długiej rozmowie z rodzicami powiedzą o co dokładnie chodzi, a rodzice okażą wyrozumiałość i zakupią pewną ilość ciuchów dla chłopców, które bardziej będą pasować do nastolatka i to tylko po to by dane dziecko poczuło się lepiej w sensie psychicznym.

Wpływ dziewczyn.

Nie od dziś pewnym jest to, że dziewczyny mają swoje wyrobione zdanie jeśli chodzi o odzież chłopięcą i co równie istotne pewnym chłopcom wmawiają to, że w konkretnej bluzie lub w konkretnej kurtce będzie on wyglądał o wiele ciekawiej. Taka opinia wpływa na życzenia danego chłopca, a konkretniej na to, że wraz z rodzicami pójdzie do sklepu z ubraniami i zażyczy sobie konkretnej kurtki. Rodzice natomiast spełnią jego prośbę, bo chcą tego, by się on bardziej podobał konkretnej dziewczynce. Dlatego konkretne ubrania dla chłopca staną się jego ubraniami i nie będzie wyglądał już tak jak chłopiec tylko tak jak nastolatek poważnie podchodzący do kwestii powiązanych z jego osobistym wyglądem. Poważne podejście do tych kwestii w przypadku dwunastolatka nie jest niczym zaskakującym, bo rywalizuje on z innymi chłopcami o względy dziewczyn, a odpowiednie ciuchy ułatwiają sprawę.

Manifestowanie własnego ja.

Istnieją też chłopcy, którzy za pomocą odzieży chłopięcej manifestują też to własne ja. Jednym słowem są oni tymi modnymi indywidualistami i na nich dziewczyny także zwracają uwagę, bo nie są oni tacy sami jak inni. Mowa tu o znacznie wyższym poziomie inteligencji i o wyróżnianiu się jeśli chodzi o samą aktywność na lekcjach i czasami nawet o tej aktywnej pomocy dziewczynom w uczeniu się. Jeśli do tego doda się też ten bardzo ciekawy styl ubierania, to otrzyma się chłopca, który dla okolicznych dziewcząt znaczy wiele, bo dzięki niemu mają one lepsze wyniki w nauce. Ktoś taki nie jest pomijany, bo łączy on i ciekawy wygląd i serdeczność i do tego olbrzymią wiedzę. Jednym słowem nie jest to jakiś tam typowy chłopak, tylko raczej ten jeden na milion, który na dokładkę fenomenalnie się ubiera.

Komentarze