Ukryta Kraina dla dzieci w Kołobrzegu

Nadszedł czas wakacji. Wielu Polaków ze względu na ograniczenia w podróżach zagranicznych postanowiło spędzić je nad polskim morzem. Jest to idealny wybór dla singli, par i rodzin z dziećmi. O ile dorośli potrafią spędzić czas w każdych warunkach atmosferycznych, dla dzieci deszczowy dzień może okazać się powodem do nudy i niezadowolenia.

Gdzie wybrać się w deszczowy dzień w Kołobrzegu?

Opcji jest bardzo dużo. Niestety miejsca takie jak Muzeum Oręża Polskiego, Aquapark czy Oceanarium są odwiedzane przez polskie rodziny w Kołobrzegu już w pierwszych dniach wizyty. Można także spróbować wizyty w Muzeum Minerałów czy Muzeum Patria Colbergiensis. Problemem niestety bywa, że często atrakcje nie są zbyt oryginalne, dzieci już w nich były lub mają ochotę na coś zupełnie nowego. Co zrobić i gdzie wybrać się ze znudzonymi dziećmi w deszczowy dzień w Kołobrzegu. Na mapie miasta znajduje się bardzo oryginalne i ciekawe miejsce gdzie dzieci spędzą interesujące popołudnie. Popołudnie pełne zabawy i przygody.

Magiczna kraina dla dzieci – Oryginalne miejsce na rodzinną wycieczkę

Mowa tutaj o Ukrytej Krainie przy ulicy Obrońców Westerplatte 18E (wejście schodami przy ul. Towarowej obok Restauracji Pod Winogronami). Miejsce to znajduje się tylko 100 metrów od kołobrzeskiej Latarni Morskiej.

Miejsce to chętnie przyjmuje w swoje progi pojedyncze dzieci, rodziny czy całe zorganizowane wycieczki. W przypadku dużych grup warto umówić się wcześniej. Jeśli jednak Wasza rodzina przechodzi obok spokojnie możecie zajrzeć do środka.

Co znajdziecie na miejscu? Ukryta Kraina to bardzo oryginalna atrakcja dla dzieci. To ponad 400 metrów kwadratowych interaktywnych wystaw i ekspozycji. Dzieci za pomocą magicznych różdżek przechodzą przez kolejne etapy świetnej przygody. Mówiące postacie opowiedzą dzieciom niesamowite opowieści i legendy, a żywe zwierzęta będą im towarzyszyć podczas pokonywania kolejnych przeszkód w tej magicznej krainie.

Ukryta Kraina zaprasza do siebie wszystkie dzieci chcące przeżyć prawdziwą przygodę.

artykuł sponsorowany 

Komentarze