Ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości – teraz czeka go odsiadka

Praca operacyjna policjantów kołobrzeskiej policji doprowadziła do zatrzymania poszukiwanego mieszkańca Kołobrzegu. 37-letni mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości, a łączna kara jaka została mu wymierzona to prawie 9 lat pozbawienia wolności. Teraz kolejne lata spędzi w więzieniu.
Funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu podczas realizacji czynności służbowych prowadzą działania, których celem jest między innymi poszukiwanie osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. W toku prowadzonych działań operacyjno-rozpoznawczych policjanci ustalili adres pod którym może przebywać poszukiwany od dwóch lat 37-letni mężczyzna. Dopuścił się on przestępstw przeciwko mieniu, wiarygodności dokumentów oraz bezpieczeństwu w komunikacji. Dzięki wnikliwej pracy kryminalnych mężczyznę zatrzymano i przewieziono do policyjnego aresztu skąd został już przetransportowany do zakładu karnego.
Poszukiwany na podstawie zarządzenia Sądu Rejonowego w Kołobrzegu został zatrzymany i osadzony celem odbycia łącznej kary 8 lat i 10 miesięcy pozbawienia wolności.
Fot. Policja

Komentarze