W poniedziałek koniec głosowania!

W aktualnym wydaniu Gazety Kołobrzeskiej (z 2 lutego) znajduje się ostatni już kupon Sportowej Dziesiątki 2023. Jego ważność to zaledwie 3,5 dnia, za to wartość głosu jest podwójna. To też ostatnie wyniki bieżące plebiscytu. Te ostateczne jako pierwsi poznają uczestnicy Kołobrzeskiej Gali Sportu, która odbędzie się w piątek 16 lutego w Regionalnym Centrum Kultury.

Do godz. 16…

Głosowanie potrwa do poniedziałku 5 lutego włącznie. O godz. 16.00 wyjmiemy z naszej skrzynki na korespondencję, umieszonej przy drzwiach wejściowych do redakcji w Pasażu Parsęta (ul. Łopuskiego 27/5) kupony, które będą ostatnimi w rozliczeniu plebiscytu powszechnego. Potem czeka nas jeszcze spisanie internetowych kont lajkowych osób nominowanych i zsumowanie wyników tych dwóch dróg głosowania. A następnie jeszcze procedura przeliczania punktów plebiscytowych z głosowania członków Kapituły Plebiscytowej, co przesądzi od drugiej nagrodzie w każdej z pięciu kategorii. W kat. Nauczyciel WF jest tylko jedno wyróżnienie, o którym zdecyduje jedynie plebiscyt powszechny, czyli głosowanie kuponowe + lajki.

Teraz x 2

Głos oddany poprzez ostatni kupon ma wartość podwójną, więc każdej osobie nominowanej, której nazwisko znajdzie się na takim kuponie dopiszemy do konta 2 punkty. Przypominamy, że zmieniliśmy siedzibę i teraz nie można już wrzucać kuponów do naszej skrzynki przez 24 godziny na dobę, bo Pasaż Parsęta na noc jest zamykany. Wysyłanie kuponów pocztą już odradzamy, gdyż decydować będzie nie data stempla pocztowego, ale termin dotarcia kuponu do nas. Kuponem można głosować w jednej, kilku, albo we wszystkich sześciu kategoriach, ale wyłącznie na osoby z listy nominowanych.

Internet do godz. 22

Głosowanie internetowe potrwa w poniedziałek do godz. 22.00. Wówczas spiszmy konta lajków wszystkich osób nominowanych, zweryfikujemy ewentualnie lajki fejkowe i te wartości przyjmiemy jako wiążące dla wyników plebiscytu. Głosowanie to prowadzimy na Facebooku, gdzie dostać się można też za pośrednictwem naszej strony https://gazetakolobrzeska.pl/. Jeden lajk to 1 punkt.

Komentarze