W setne urodziny pani Irena poleciała samolotem [WIDEO, ZDJĘCIA]

Właśnie skończyła sto lat, a jej urodzinowym marzeniem był lot samolotem – to życzenie stulatki z Kołobrzegu właśnie zostało spełnione.

Pani Irena Aleksiuk z Kołobrzegu nigdy nie zapomni swoich setnych urodzin. Właśnie dziś  wsiadła na pokład małej awionetki i startując z lotniska w Bagiczu mogła pofrunąć w lot widokowy. Nie był to jednak dla niej debiut w maszynie tego typu. Pierwszy lot odbyła dwa lata temu. Wówczas prezent od bliskich tak jej się spodobał, że od razu zapowiedziała powtórkę w dniu setnych urodzin. Słowa dotrzymała, a teraz to ona zabrała ze sobą na pokład członków rodziny. – W ogóle się nie boję – przekonywała nas tuż przed startem stulatka. Jej słowa potwierdził pilot samolotu. – Miałem lekkie obawy, że musi to być najbardziej delikatny lot, ale pani Irena w ogóle się nie bała, była najmniej zestresowana z nas wszystkich – powiedział po locie pan Jacek, doświadczony pilot z Aeroprzystani Kołobrzeg.

Pani Irena z okazji setnych urodzin otrzymała voucher na kolejny lot. Jak zapowiedziała, zrealizuje go za rok, o ile pozwoli jej zdrowie. Życzymy więc jubilatce, by to życzenie się spełniło.

 

 

 

 

Komentarze