Weronika Stoma brązową medalistką mistrzostw Polski

W miniony weekend w Piasecznie pod Warszawą odbyły się XXXIX Halowe Mistrzostwa Polski Juniorów w łucznictwie.

Z kołobrzeskiej MEWY wystartowało 5 zawodników. Dużym sukcesem okazał się występ Weroniki Stomy, która po pojedynkach zdobyła brązowy medal! Do udanych startów można także zaliczyć występ Kacpra Grzelaka, który ustrzelił swój nowy rekord życiowy, zajmując przy tym drugie miejsce po kwalifikacjach! Po bardzo wyrównanych pojedynkach, ostatecznie Kacper zajął 8 lokatę. W drużynie mieszanej, Weronika z Kacprem zajęli 5 miejsce, a Diana Miszewska z Jakubem Dreslerem 17 lokatę. Drużyna dziewcząt w składzie; Weronika Stoma, Diana Miszewska oraz Dominika Crasto po zaciętych pojedynkach zajęła 6 miejsce. Warto dodać, że dla zawodniczek, Diany oraz Dominiki były to pierwsze zawody w kategorii juniorek! Wszystkim
zawodnikom gratulujemy i życzymy dalszych sportowych sukcesów.