Weszła do baru przez okno i ukradła pieniądze, nagrała ją kamera

Policjanci dochodzeniówki odnaleźli i zatrzymali kobietę odpowiedzialną za włamanie i kradzież z kołobrzeskiego baru. Sprawczyni ukradła z lokalu pieniądze, wcześniej włamując się do środka przez okno. 
Do zdarzenia doszło w miniony weekend w Kołobrzegu. Sprawca otwierając okiennice wszedł do lokalu gastronomicznego i ze znajdującej się wewnątrz kasy ukradł 500 złotych, po czym uciekł. Wszystko to zarejestrowały zainstalowane wewnątrz kamery monitoringu. Nazajutrz właściciel baru zgłosił zajście do Komendy Powiatowej Policji w Kołobrzegu informując o swoich podejrzeniach, co do sprawcy kradzieży.
Policjanci referatu dochodzeniowo-śledczego skupili swoje działania na szybkim zatrzymaniu sprawcy. Dzięki swojej pracy dotarli do miejsca czasowego zamieszkania domniemanej sprawczyni i ustalili, gdzie obecnie pracuje. W rezultacie w kilka godzin od zgłoszenia zdarzenia funkcjonariusze zatrzymali 31-latkę.
Kobieta posturą i wyglądem przypominała osobę z nagrania. Podczas przesłuchania przyznała się do zarzucanego jej czynu. Teraz za przestępstwo odpowie przed sądem. Grozi jej nawet 10 lat pozbawienia wolności.

Komentarze