Widziałeś tego mężczyznę? Zaginął w Kołobrzegu

Kołobrzeska policja poszukuje zaginionego 28-letniego Holendra. Sebastan Vogelpoel przebywał w Kołobrzegu. Jego zaginięcie zgłosiła rodzina z Holandii. Mężczyzna przebywał w naszym mieście, a ostatni raz widziany był 14 stycznia.

Jak wskazuje rodzina, przebywał on w hotelu Diva Spa, z którego wyszedł wczesnym rankiem 14 stycznia. Jego ubranie zostało znalezione na plaży w Kołobrzegu, 500 metrów od hotelu, w miejscu, w którym często chodził pływać. Reszta jego rzeczy, telefon komórkowy, laptop itp. zostały pozostawione w pokoju hotelowym.

Wówczas rozpoczęto poszukiwania mężczyzny. Morska Służba Poszukiwania i Ratownictwa przeszukała wody w okolicach Kamiennego Szańca oraz morski brzeg, niestety bez rezultatu. Rodzina prosi o kontakt wszystkie osoby, które mogły widzieć zaginionego lub mieć jakiekolwiek informacje na jego temat. Wszelkie informacje można zgłaszać telefonicznie: +31 613971787, przez facebook: Onja Boelen lub mailowo: avogelpoel@hotmail.com. Na informacje czeka też kołobrzeska policja.

Komentarze