Wielka Gala Fandance – Życie z Pasją

Pierwsze, wyjątkowe oraz pełne tańca, muzyki i niezapomnianych emocji wydarzenie publiczne, kulturalne oraz niosące pomoc: Wielka Gala Fandance – Życie z Pasją.
Gala jest inicjatywą Kacpra Gajkowskiego, założyciela oraz właściciela Studia Tańca Fandance – młodego, ambitnego, zawodowego tancerza, który dzieli się swoją pasją zarówno z dziećmi jak i osobami dorosłymi.
Podczas Gali zaprezentowane zostaną pokazy tańca uczestników studia: FANDANCE KIDS oraz grupy FANDANCE STUDIO TAŃCA. Doskonała muzyka na żywo dopełni wyjątkową atmosferę całego wydarzenia. Głównym celem Gali jest pokazanie pasji kołobrzeżan oraz udowodnienie, że nigdy nie jest za późno, aby zacząć spełniać marzenia! W trakcie Gali zostanie przeprowadzona licytacja voucherów pozyskanych od lokalnych sponsorów na rzecz Kołobrzeskiego Hospicjum Stacjonarnego.
Podczas Gali wystąpią także: Magdalena Rzemek-Urbanowicz, Sandra Cygan, Sasha.

Wydarzenie zaplanowano na 19 marca o godzinie 18 w Regionalnym Centrum Kultury im. Z. Herberta w Kołobrzegu. Galę poprowadzą : Aneta & Bartosz Gajkowscy. Bilety do kupienia w kasach RCK.

Komentarze