Wigilijne spotkanie “W Gminie jak w Rodzinie”

Gmina Kołobrzeg zaprasza na coroczne spotkanie wigilijne “W Gminie jak w Rodzinie” już w najbliższą sobotę, 16 grudnia o godz. 17.00 w hali sportowej Gminnego Centrum Sportu i Rekreacji w Dźwirzynie.

Boże Narodzenie coraz bliżej –  czuć ducha nadchodzących świąt, a w gminie kontynuujemy naszą tradycję spotkań wigilijnych! Na to magiczne spotkanie przygotowaliśmy moc atrakcji. Świąteczny poczęstunek i kiermasz, które są stałym punktem programu to nie wszystko. Spotkanie uprzyjemni zespół Mayol prezentując cały zestaw kolęd i piosenek świątecznych. Dzieci będą miały okazję poznać samego św. Mikołaja, który przybędzie na spotkanie, będzie także możliwość zwiedzenia jego wioski. Wiemy także, że Mikołaj przygotował dla grzecznych dzieci z Gminy prezenty – opowiadają organizatorzy.

W trakcie imprezy przewidziano konkursy na wypiek, stroik oraz ozdobę choinkową (kategoria dla dzieci). Wszystkie szczegóły dostępne są w regulaminie – TUTAJ.

Dodatkowo przewidziano konkurs dla Kół Gospodyń Wiejskich. To swoista “bitwa na stoły”, w ramach której zadaniem  będzie przygotowanie stołu, na którym znajdą się tradycyjne dania wigilijne wraz z zastawą, dekoracje, symbole świąteczne według uznania i pomysłu. Wszystkie szczegóły konkursu dla KGW dostępne są w regulaminie – TUTAJ.

Darmowy rozkład jazdy dostępny jest na stronie – TUTAJ.

Komentarze