Wkrótce wystartuje plebiscyt “Sportowa Dziesiątka”

Z 26. edycją naszego plebiscytu sportowego wystartujemy w numerze świątecznym Gazety Kołobrzeskiej.
Świąteczne wydanie „Gazety Kołobrzeskiej” ukaże się w sprzedaży w Wigilię, czyli już w czwartek. Wówczas podamy szczegóły plebiscytu. Czynimy to później niż
zawsze, ale czasy mamy fatalne w związku z pandemią. Długo czekaliśmy na jakieś symptomy optymizmu w tej materii, lecz… co mamy, to mamy i wszyscy to widzą. Najprawdopodobniej nie będzie więc możliwości wręczenia statuetek laureatom podczas tradycyjnego Balu Sportowca, aczkolwiek myślimy o tym, by jednak Kołobrzeska Gala Sportu jako wydarzenie przetrwała i – choć bez karnawałowych szaleństw – odbyła się jako uroczystość. Oczywiście gdy to będzie możliwe. Planujemy ją na luty. Siłą rzeczy sponsorów też jest mniej, więc nie mając finansowej gwarancji na to, by nagrodzić laureatów w liczbie dochodzącej do 20 (jak to było w ostatnich latach), wracamy niejako do korzeni i w tym roku Sportowa Dziesiątka znów będzie rzeczywistą dziesiątką.

Informacji dotyczących plebiscytu nasi czytelnicy będą mogli szukać także na portalu Gazetakolobrzeska.pl, naszym Facebooku, oraz kanale na YouTube.

SJ

Fot. Karol Skiba/ Archiwum

Komentarze