Wpadł, gdy naciągał kolejnych naiwnych

Funkcjonariusze OPP Szczecin, którzy wspomagają prace kołobrzeskich mundurowych zatrzymali 66-latka, który w pasie nadmorskim urządzał nielegalną grę hazardową w 3 cukierki.
Policjanci patrolując nadmorskie bulwary zwracają szczególną uwagę na organizatorów nielegalnych gier. Udało im się zatrzymać jednego z nich. 66-letni mężczyzna urządzał nielegalna grę na Bulwarze Jana Szymańskiego w Kołobrzegu. Mężczyzna został zatrzymany i przewieziony do komendy. Zatrzymano także rzeczy, którymi się posługiwał podczas prowadzenia gry. Tuż przed sezonem letnim policja poinformowała, że nadal będzie walczyć z oszustami naciągającymi kolejnych naiwnych turystów. Niestety, chętnych do udziału w grze w trzy cukierki, czy też kubki nadal nie brakuje.
Zgodnie z art. 128 kodeksu wykroczeń ten, kto w celu osiągnięcia korzyści majątkowej urządza grę hazardową lub użycza do niej środków lub pomieszczenia, podlega karze aresztu, ograniczenia wolności albo grzywny. W związku z wypełnieniem znamion tego czynu policjanci skierowali wniosek o ukaranie mężczyzny do sądu.

Komentarze