“Wrzuć na luz” – można odbierać wejściówki

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza na musical „Wrzuć na luz” przygotowany przez uczniów kołobrzeskich szkół pod kierownictwem Kamila Czarneckiego. 20.06 (niedziela) i 27.06(niedziela), godz.16.00 i 19.00, sala widowiskowa RCK, ul. Solna 1. Wstęp wolny.

Bezpłatne wejściówki do odebrania w kasie RCK, ul. Solna 1. Liczba miejsc ograniczona.

 Aleksandra Sak z 25-osobową grupą młodzieży przygotowała musical „Wrzuć na luz”. Wszystko w ramach działań Kołobrzeskiej Strefy Młodzieży, której koordynatorem jest Kamil Czarnecki, tancerz, choreograf, aktor.

„Wrzuć na luz!” to broadwayowy musical opowiadający o przeżyciach i problemach nastoletniego chłopaka, który ze względu na presję rówieśników stara się być ” kimś “. Głównym bohater chodzi do liceum, gdzie popularni uczniowie uważają go za ofermę . Próbuje zaimponować Christine – dziewczynie, w której skrycie się podkochuje, i w tym celu kupuje od dilera tabletkę SQUIP – superinteligentny komputer z Japonii, który podpowiada mu, jak stać się popularnym. Od tego momentu akcja nabiera tempa i Jeremy wplątuje się w coraz więcej kłopotów.

Komentarze