Wybieramy Sportowców i Trenerów Roku Ziemi Kołobrzeskiej. Rusza głosowanie internetowe!

Wybieramy Sportowców i Trenerów Roku Ziemi Kołobrzeskiej. Rusza głosowanie internetowe! To 28. edycja naszego plebiscytu. Miej i Ty wpływ na to, kto znajdzie się w gronie laureatów! Zachęcamy do głosowania.

Dotychczas głosować można było jedynie drogą kuponową, a od dziś rusza również głosowanie internetowe.

Formuła 28. edycji jest inna niż w kilkunastu wcześniejszych latach, ale tak sama jak w dwóch poprzednich. Jest 5 kategorii plebiscytowych, w każdej nominowaliśmy po 5 osób, a laureatów będzie po 2. Wybór do grona nominowanych był bardzo trudny, bo w niektórych kategoriach nie znaleźli się wśród nich np. medaliści imprez nawet rangi mistrzostw kraju.

Jak doszło do wybrania osób nominowanych? Na nasze zaproszenie (na łamach) do zgłaszania kandydatów odpowiedziało niewiele klubów. No cóż, jak mówi porzekadło: nieobecni (uznajemy ich za niezainteresowanych) racji nie mają, więc sportowcy czy trenerzy mający na koncie znaczące osiągnięcia w roku 2022, lecz nieobecni w gronie nominowanych, niech pretensje kierują do władz swoich klubów. Ostatecznej nominacji dokonał dział sportowy naszej gazety, a braliśmy pod uwagę przede wszystkim te osiągnięcia, o których zainteresowane kluby nas informowały i o których pisaliśmy.

 

ZAPRASZAMY DO GŁOSOWANIA:

Sportowiec Roku 2022

Trener Roku 2022

Młodzieżowiec Roku 2022

Niezłomny 2022

Sportowa Nadzieja Roku 2022

 

Komentarze