Wyjątkowa gala MMA w Kołobrzegu!

29 lipca 2022 w hali Milenium odbędzie się 14. edycja wydarzenia Armia Fight Night!

Podczas tej odsłony zawalczy wielu lokalnych sportowców. Kołobrzeskie środowisko MMA reprezentować będzie kapral w 8 Batalionie Remontowym w Kołobrzegu – Damian Mieczkowski, a także Kamil Stachura i Michał Żmudź.  Nie zabraknie też zawodników z regionu, jak pochodzący z Białogardu Adrian Wieliczko i Grzegorz Stabach oraz reprezentanci koszalińskiej sceny sportowej: szeregowy 8. Pułku Przeciwlotniczego w Koszalinie Jakub Dobek oraz Maciej Zacholski.

Main eventem wydarzenia będzie mocna walka kobiet, którą stoczą Klaudia Syguła – weteranka Armii Fight Night, która zasila szeregi federacji od 9. edycji wydarzenia (3-1) oraz Brena Cardozo (5-2) – Brazylijka nosząca tytuł Mistrzyni Świata Amatorek IMMAF-WMMAA: Amateur World Championships 2019. Kibice mogą zakupić bilety na wydarzenie na stronie internetowej TicketOS.pl oraz w sklepie stacjonarnym Campeone.pl , mieszczącym się w holu, na parterze kompleksu Milenium. Dodajmy, że sportowe widowisko z Kołobrzegu  transmitowane będzie także na antenie TVP Sport.

Emocje związane z galą rozpoczną się jednak już w środę. 27 lipca o godz. 18 w hotelu Marine odbędzie się konferencja prasowa z udziałem wszystkich zawodników. Z kolei w czwartek 28 lipca na placu przed molo zaplanowano oficjalną ceremonię ważenia. Start o godzinie 18.

 

 

Komentarze