Wyjątkowe muzeum dla dzieci w Kołobrzegu

Spędzasz wakacje nad polskim morzem? Planujesz urlop w Kołobrzegu? Razem z rodziną jesteście gotowi na kąpiel w Morzu Bałtyckim? Jeśli tak przyda Wam się alternatywa na gorszą pogodę. Chcielibyśmy podzielić się z Wami informacją o oryginalnym miejscu dla dzieci na mapie Kołobrzegu.

Kołobrzeg to nie tylko molo, plaża i polskie morze

Kołobrzeg jako miejscowości turystyczna zapewnia odwiedzającym szereg atrakcji i ciekawych miejsc do odwiedzenia. Latarnia Morska, Port morski, Park linowy czy Miejski Szlak Fortyfikacji do miejsca, które warto zobaczyć w Kołobrzegu w pogodny dzień. Nie każdego poranka musicie od razu wybierać się na plażę. Czasami rodzina milej spędza czas na spacerze zwiedzając okolicę.

Co robić w Kołobrzegu w deszczowy dzień?

Niestety większość tych atrakcji znajduje się na powietrzu. W deszczowy dzień trudno będzie relaksować się spacerami po mieście i zwiedzaniem zabytków czy miejscowych atrakcji. Wtedy z pomocą może przyjść obecność na mapie Kołobrzegu takich miejsc jak Aquapark czy Oceanarium. Często jednak te miejsca odwiedzane są już w pierwszych dniach urlopu. Są to jedne z najbardziej znanych atrakcji w tym mieście. Co zrobić jeśli taka sytuacja spotka nas pod koniec urlopu?

Muzeum6D – Oryginalne muzeum dla dzieci w Kołobrzegu

Muzeum6D w Kołobrzegu znajduje się przy ulicy Rodziewiczówny 15 niedaleko ośrodka wypoczynkowego Kielczanka. W rzeczywistości miejsce to znajduje się około 200-300 metrów od nadmorskiej plaży i można je odwiedzić w najgorętszych momentach dnia.

Na miejscu na dzieci czekają niesamowite przygody i interaktywne wystawy oraz ekspozycje. Dzieci i ich rodziny, a także wycieczki zorganizowane spędzą tam wesoło czas poznając historię sprzed wielu lat. W tym muzeum dzieci nie będą chodzić po wyraźnie oznaczonych ścieżkach bez możliwości dotykania eksponatów. Tutaj wszystkie wystawy są interaktywne, a dzieci znajdują się w samym ich środku aktywnie uczestnicząc w przeżywaniu przygód.

Muzeum6D to idealna atrakcja dla dzieci chcących przeżyć rybacką i morską przygodę wśród trójwymiarowych malowideł w przestrzennych sceneriach.

artykuł sponsorowany 

Komentarze