Wystartowały licytacje kołobrzeskiego sztabu WOŚP

Przygotowania do 29. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy nabierają tempa.
Pomimo trudnej sytuacji związanej z pandemią COVID-19, kołobrzeski sztab WOŚP planuje 31 stycznia po raz 29. zagrać z Fundacją WOŚP. W tym roku wyjątkowo zabraknie części artystycznej, gastronomicznej, turniejów sportowych, a światełko do nieba w wykonaniu Bractwa Kurkowego będzie transmitowane w formie online.
Dlatego w tym roku wyjątkowo część finału przeniosła się do internetu. W ubiegłym tygodniu wystartowała eSkarbonka, gdzie do 2 lutego można wpłacać pieniądze. Jest to forma dedykowana przede wszystkim dla przebywających na kwarantannie, a także dla osób podwyższonego ryzyka, które ograniczają kontakty do minimum. Kolejnym etapem działań w internecie są licytacje, które potrwają do 2 lutego.
W chwili obecnej można wylicytować m.in. koszulkę z autografem Arkadiusza Milika, którą przekazał były selekcjoner reprezentacji Polski – Adam Nawałka, koszulkę z autografem i dedykacją Adama Nawałki, koszulkę z autografem Zbigniewa Bońka, weekendowy voucher na pobyt w Shuum Hotel, pakiety startowe kołobrzeskiego Biegu Zaślubin, kartę z autografem Adama Małysza czy ręcznie wykonany wisiorek z labradorytu. W najbliższych dniach lista gadżetów do wylicytowania wydłuży się m.in. o przedmioty przekazane przez prezydent Annę Mieczkowską, posła Marka Hoka, senatora Janusza Gromka, oraz licznych przedsiębiorców i mieszkańców Kołobrzegu.
Wszystkie aukcje można znaleźć pod poniższym linkiem:

Komentarze