Yuku i magiczny kwiat

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu zaprasza w niedzielę, 22 stycznia na film w ramach Poranków Młodego Widza. Tym razem na ekranie najmłodsi zobaczą „Yuku i magiczny kwiat”. Start o godz. 11.00.

Myszka Yuku mieszka z rodziną w piwnicach zamku. Pewnego dnia dowiaduje się o tym, że jej babcia potrzebuje magicznego kwiatu z Himalajów. Zwierzątko szybko podejmuje decyzję – trzeba ruszyć w drogę i go znaleźć!

Zanosi się na przygodę pełną wrażeń! W lesie zdającym się nie mieć końca, można się zgubić, a wszędzie czyhają obce zwierzęta. Yuku ma jednak silną motywację, żeby trafić do oddalonych szczytów. Gdy jej babcia otrzyma legendarną roślinę, zazna szczęścia i wiecznej światłości.

Nieoczekiwaną pomocą dla myszki podczas wędrówki okażą się piosenki grane na ukulele i zagadki, które usłyszała podczas rodzinnych wieczorów spędzonych w zamkowych piwnicach. Dzięki nim po jej stronie staną Lis i Lisica, a także Królik. Najgroźniejszy rywal, czyli Wilk pilnujący gór, może okazać się nie taki straszny, jak go malują!

Bilety w cenie 18 zł (normalny), 14 zł (ulgowy/ Kołobrzeska Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie RCK i na kupbilecik.pl.

Komentarze