Z nami wybór odpowiedniego mieszkania będzie przyjemnością

Poszukiwanie idealnego mieszkania jest bardzo czasochłonne i nierzadko dość stresujące. Dlatego tak ważne jest wybranie odpowiedniego biura sprzedaży i specjalistów, którzy przeprowadzą nas przez ten proces. Naprzeciw oczekiwaniom klientów wychodzi firma Granit SA ze swoją nową, a zarazem pierwszą w Kołobrzegu inwestycją – nowoczesnym osiedlem Fale Bałtyku, którego obszar to prawie 6 ha. Łącznie 8 budynków, w tym ponad 1100 mieszkań zlokalizowanych między ul. św. Wojciecha  a Europejską, w spokojnym otoczeniu jednorodzinnej zabudowy ul. Kolumba.

– Obszar działań firmy Granit nie skupia się wyłącznie na zaprezentowaniu oferty i finalizacji zakupu. Prowadzimy klienta przez wszystkie etapy zakupu mieszkania. Zapewniamy kompleksową obsługę –  od prezentacji najkorzystniejszych ofert, po ustalenie terminów pracy ekipy, która wykończy mieszkanie „pod klucz” – opowiada kierownik kołobrzeskiego biura sprzedaży Łukasz Kołodziejczyk. – W naszym biurze dokładnie można poznać inwestycje dzięki tradycyjnej, ale również wirtualnej makiecie, dostępnej na ekranach dotykowych oraz na urządzeniach mobilnych. Wychodzimy naprzeciw klientom, dla których rzut mieszkania jest nieczytelny. Dzięki nowoczesnym narzędziom, które wykorzystujemy, klient pozna dokładnie atuty swojego mieszkania. Nieruchomości, które zaprezentuję, będą dopasowane do konkretnych potrzeb klienta, dlatego podjęcie decyzji nie będzie trudne i stresujące.

Pierwszy etap Fal Bałtyku (Kolumba 23) to 128 mieszkań. Metraże zaczynają się od 27 m2. Największe mieszkania sięgają 95 m2. Osiedle zaprojektowane zostało z salą fitness oraz sauną do wyłącznej dyspozycji mieszkańców. Kolejny etap zakłada stworzenie osiedla z całą infrastrukturą, tzw. „miasto w mieście”. Chodzi o stworzenie miejsca, w którym mieszkańcy mogą nie tylko nocować, ale też relaksować się po pracy i korzystać z większości usług – bez potrzeby opuszczania swojego osiedla.

W momencie, kiedy klient decyduje się na zakup, podpisywana jest umowa rezerwacyjna. – Z naszą pomocą nie tylko znajdziesz wymarzone mieszkanie, ale też sprawnie przejdziesz przez wszystkie formalności notarialne i kredytowe. Do każdego klienta przypisujemy indywidualnego doradcę kredytowego. Współpracujemy również z kołobrzeskim notariuszem.

Kolejnym wyzwaniem na drodze do posiadania wymarzonego mieszkania jest znalezienie solidnej firmy zajmującej się wykończeniem wnętrz, która przygotuje mieszkanie „pod klucz”. – I również w tej kwestii jesteśmy w stanie pomóc. Współpracujemy ze sprawdzoną firmą, za której profesjonalizm oraz dostęp do terminów ręczymy.

Biuro otwarte jest od poniedziałku do piątku od godz. 10.00 do 18.00. – Na specjalne życzenie klientów jesteśmy dostępni również w soboty, po wcześniejszym umówieniu spotkania telefonicznie (782 555 330) bądź mailowo (lukasz@granitsa.pl). Doradzimy, odpowiemy na wszystkie pytania, rozwiejemy wątpliwości i – co ważne – mamy przepyszną kawę! Dlatego zapraszamy serdecznie do naszego biura przy ul. św. Wojciecha 6,  również, ze swoimi pociechami. W czasie wyboru mieszkania najmłodsi mogą zająć się sobą w przygotowanym specjalnie dla nich kąciku zabaw. Zatem do zobaczenia!

 

Komentarze