Za nami święto kolorów w Siemyślu [fotorelacja]

W miniony weekend w Siemyślu odbył się Holi Festival połączony z biegami na orientację pod hasłem “Biegaj z Mustangiem”. 

Impreza rozpoczęła się sportowym akcentem. – Na starcie stanęło 6 drużyn składających się z dzieci lub dziecka i rodziców. Zawody miały na celu wspólne rodzinne bieganie połączyć z zapoznaniem ludzi z tą wspaniałą  dyscypliną, która łączy w sobie wiele atutów od poznawania najbliższej okolicy, uczy pracy na mapie oraz posługiwania się  kompasem, a przy okazji propaguje ruch poprzez bieganie – dodają organizatorzy. – Ten inauguracyjny bieg miał długość  trasy 2 km i 145 m. Trasa nie była wymagająca pod względem znajdowania punktów, ponieważ umieszczone były w widocznych miejscach, ale cel wspólnego spędzenia czasu rodzinne został osiągnięty. Kolejne zawody już drugiego sierpnia.

Podczas późniejszego pikniku na mieszkańców czekało wiele atrakcji. Na scenie zobaczyliśmy finalistkę programu “You Can Dance” – Tatianę Gutowską. Dla najmłodszych czekały konkursy z nagrodami, dmuchaniec czy loteria. Oczywiście, najbardziej wyczekany był Holi Festiwal – czyli święto kolorów.

Organizatorem wydarzenia był KS Mustang.

Komentarze