Zaatakował w barze, hotelu i na deptaku

Napadł na pracownicę baru, zdewastował hotelową recepcję i kopał przechodniów – 28-letni agresor został zatrzymany przez kołobrzeską policję.

Policjanci otrzymali zgłoszenie o agresywnym mężczyźnie, który wdarł się do jednego z barów. Na miejscu kopał i szarpał pracującą tam kobietę. Jeszcze przed przyjazdem mundurowych napastnik udał się do innego obiektu, tym razem do hotelu, gdzie zdewastował recepcję i wybiegł.

Kolejne ofiary mężczyzna dopadł na pobliskim deptaku. W okolicach hotelu napadł na starsze małżeństwo żądając pieniędzy. Gdy spotkał się z odmową,  28-latek uderzył kobietę w twarz, a mężczyznę przewrócił i zaczął kopać po głowie. Na miejsce w tym momencie dotarł patrol policji. Agresor podjął próbę ucieczki, ale po krótkim pościgu policjanci zatrzymali napastnika w rejonie pasa nadmorskiego.

Mężczyzna był trzeźwy, a na komendzie nie potrafił wyjaśnić swojego zachowania. Zatrzymanemu postawiono 5 zarzutów dotyczących m.in. usiłowania rozboju i kilkukrotnego uszkodzenia mienia o wartości 15 tysięcy złotych. Decyzją sądu kolejne trzy miesiące 28-latek spędzi w areszcie, a za popełnione przestępstwa grozi mu nawet do 12 lat więzienia.

Komentarze