Zagłosuj na najpiękniejszą plażę w Polsce i wygraj nawet 1000 zł na wyjazd z Travelist.pl

Eksperci Magazynu Travelist od 10 lat tworzą zestawienie najlepszych plaż nad Bałtykiem. W tym roku z okazji jubileuszowej edycji rankingu do jego przygotowania postanowili zaangażować samych plażowiczów. Na najpiękniejsze miejsca nad Bałtykiem, w których tego lata najlepiej rozłożyć parawan, można głosować do niedzieli 11 czerwca. Ci, którzy dodatkowo uzasadnią swój wybór, mają szansę wygrać nawet 1000 zł na wymarzony wyjazd.

Ranking Polskich Plaż 2023 – zagłosuj i wygraj

Magazyn Travelist każdego roku – już od 10 lat – publikuje Ranking Polskich Plaż. Wybór nigdy nie jest łatwy, ponieważ każda z nich ma w sobie coś wyjątkowego. Jedne są ponadprzeciętnie szerokie, inne malownicze, dzikie i romantyczne. Pod uwagę brane jest także najbliższe otoczenie, czystość, ekologiczność czy bezpieczeństwo plażowiczów. W tym roku, a okazji jubileuszowej edycji, eksperci Magazynu, do stworzenia ogólnopolskiego Rankingu Plaż postanowili zaangażować samych internautów. Ci do 11 czerwca mogą głosować na swoich faworytów.

Gdzie i jak głosować?

Zasady głosowania są bardzo proste. Wystarczy wejść na przygotowaną z myślą o rankingu stronę (klik) i zagłosować w ankiecie na najlepszą plażę w Polsce. Każdy uczestnik może oddać maksymalnie 3 głosy. Ci z kolei, którzy chcą wziąć udział w konkursie, muszą dodatkowo  podać swoje dane oraz uzasadnić wybór i napisać, dlaczego plaża, na którą głosują, powinna zwyciężyć w rankingu. Na autorów najciekawszych i najbardziej kreatywnych odpowiedzi czeka aż 5 nagród w środkach Travelist do wykorzystania na rezerwację na portalu. Główna wygrana to 1000 zł na wymarzony wyjazd. Miejsce II – 500 zł, miejsce III, IV i V – po 300 zł.

Głosowanie trwa do 11 czerwca do godz. 23:59. Ankieta oraz regulamin konkursu dostępne są na stronie konkursowej: https://promocje.travelist.pl/ranking-polskich-plaz-2023.

 

Komentarze