Zakup mieszkania przyjemny dla portfela

W kameralnej i zielonej części Kołobrzegu, zaledwie kilka minut jazdy od centrum i nadmorskich plaż, powstaje nowa inwestycja Granit SA. Osiedle Fale Bałtyku zaprojektowane zgodnie z filozofią slow life zachwyca połączeniem zalet miasta i wygodą mieszkania w cichym i spokojnym otoczeniu, z jednoczesnym dostępem do wszystkich usług. Deweloper wychodzi na przeciw osobom, które w tych niełatwych czasach nie chcą rezygnować z marzeń o wymarzonym mieszkaniu. Przygotował specjalną ofertę finansowania 20/80.

Zakup wymarzonej nieruchomości na kredyt staje się w ostatnich miesiącach coraz większym wyzwaniem. Zmienna sytuacja na rynku wymaga współpracy z doświadczonymi oraz zaufanymi firmami. W odpowiedzi na aktualną sytuację oraz podwyżki stóp procentowych deweloper przygotował program, który pozwoli klientom uzyskać więcej czasu na sfinansowanie zakupu mieszkania w inwestycji Fale Bałtyku w Kołobrzegu. Po wpłaceniu kwoty rezerwacyjnej, stanowiącej równowartość 20% wartości lokalu, pozostałe 80% można zapłacić po zakończeniu budowy osiedla.
Co ważne, deweloper gwarantuje przy tym niezmienną cenę. – Zdajemy sobie sprawę, że zakup nowego mieszkania potrafi być stresujący, a przy obecnej sytuacji na rynku może być to szczególnie wymagające doświadczenie. Postanowiliśmy więc wyjść naprzeciw oczekiwaniom klientów i przygotowaliśmy specjalny program, który pozwoli zrealizować marzenia, możliwie ograniczając stres związany z kredytem i finansami – argumentuje Sambor Mieruszewski, dyrektor sprzedaży i marketingu. – Klienci zyskują nie tylko więcej czasu na odłożenie środków na zakup mieszkania, ale też możliwość wzięcia kredytu, kiedy sytuacja na rynku będzie już bardziej stabilna, a stopy procentowe niższe.

Warto dodać, że decydując się na rezerwację mieszkania już teraz, klienci mogą wybierać z większej oferty. Elastyczny system wpłat i odroczenie zapłaty 80% wartości mieszkania do 2024 roku pozwoli też oszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Program 20/80 potrwa do 31 października. Inwestycja Fale Bałtyku znajduje się pomiędzy ulicami św. Wojciecha i Europejską w Kołobrzegu. Na terenie prawie 6 hektarów powstaje osiedle składające się z 8 eleganckich budynków. – Naszym celem jest kreowanie przestrzeni, które będą przede wszystkim sprzyjać dobremu życiu i harmonijnej codzienności – mówi Kuba Bałazy, dyrektor marketingu Granit SA. – Stawiamy na odpowiedzialne podejście do projektowania, które nie zakłada kompromisów w kwestiach jakości czy dostępu do zieleni. Dzięki temu możemy zaoferować inwestycje w wysokim standardzie i w lokalizacjach, których wartość z dużym prawdopodobieństwem będzie rosnąć.

Będzie to osiedle z całą infrastrukturą, tzw. miasto w mieście, w którym mieszkańcy mogą też relaksować się po pracy i skorzystać z większości usług (delikatesów, kawiarni czy salonu kosmetycznego) – bez potrzeby jego opuszczania. Dlatego też stworzony zostanie park centralny, podzielony na odpowiednie strefy. Do dyspozycji będzie plac zabaw dla dzieci w rożnym wieku, na którym znajdą się zabawki edukacyjne, strefa aktywności dla dorosłych z urządzeniami fitness do ćwiczeń na świeżym powietrzu, strefa relaksu z leżankami oraz plac miejski z fontanną, przy której będzie można wypić kawę z ulubionej lokalnej kawiarni. Do dyspozycji będzie także boisko wielofunkcyjne.
Dodatkowo przewidziano zewnętrzną strefę fitness i workout. Miłośnicy czworonogów ucieszą się z wybiegu dla psów, a zapaleni biegacze z rekreacyjnej ścieżki. Pod płytą parku zaś znajdzie się ekskluzywna strefa mieszkańca. Zawierać będzie salę fitness, sauny oraz strefę relaksu. Dodatkowo dorośli będą mogli odpocząć w strefie z biblioteczką. Dla zapracowanych przewidziano miejsce do pracy oraz klub malucha, gdzie będzie można odprowadzić swoje dziecko i mieć chwilę dla siebie.

Osiedle powstaje z myślą o osobach, które poszukują w życiu równowagi pomiędzy pracą, odpoczynkiem a realizacją pasji. Dlatego niezwykle ważna jest lokalizacja. Fale Bałtyku oddalone są od najbardziej zatłoczonych części kurortu, co gwarantuje ciszę i spokój zamieszkiwania. Osiedle pozostaje jednak w bezpośredniej bliskości z resztą miasta – stąd autem albo miejskim autobusem w kilka minut dojedziemy do centrum czy morza. Miłośnicy jednośladów z pewnością docenią fakt, że w okolicy nie brakuje ścieżek rowerowych

W ramach pierwszego etapu, przy ulicy Kolumba 23, powstanie budynek składający się ze 128 mieszkań od 26 m2 do 96 m2z balkonami i kojącym widokiem na zieleń. Poza halą garażową i zielonym patio do wyłącznej dyspozycji mieszkańców, deweloper przewidział indywidualną salę fitness z sauną i prysznicami. Ceny zaczynają się od 7050 zł i termin odbiorów zaplanowano na 2024 rok.
Więcej informacji znajdą państwo na stronie falebaltyku.pl oraz w biurze sprzedaży przy ulicy św. Wojciecha 6 w Kołobrzegu.

Komentarze