Zależy Ci na nowym lodowisku? Przyjdź na konsultacje społeczne

Nowe lodowisko to temat, który od lat budzi emocje wśród kołobrzeżan. Miejska ślizgawka na obiektach MOSiR to jedna z największych atrakcji w okresie zimowym. Niestety, jej przestarzała technologia sprawia, że lodowisko generuje wysokie koszty, jest awaryjne, a okres jego aktywności w czasie sezonu jest stosunkowo krótki.

Prezydent Anna Mieczkowska zaprasza na konsultacje społeczne w sprawie proponowanej koncepcji przebudowy lodowiska Milenium. – Celem konsultacji jest włączenie mieszkańców w proces zarządzania miastem oraz zbadanie ich wniosków, uwag, opinii i propozycji w zakresie dotyczącym przedstawionej koncepcji – czytamy w zaproszeniu na konsultacje. W czasie spotkania przedstawiona zostanie koncepcja opracowana przez Studio Architektoniczne IPG sp. z O.O. z Krakowa. Przybyli mieszkańcy będą mogli przedstawić swoje oczekiwania dotyczące przyszłej inwestycji.

O tym, jak mieszkańcom zależy na nowym lodowisku przekonywaliśmy się wiele razy, a do naszej redakcji zgłaszali się zwolennicy tej zimowej rekreacji. Teraz ruch wykonują władze miasta. Konsultacje zaplanowano na środę 20 września o godz. 15 w hali Łuczniczka.

 

Komentarze