Zapoznaj się z ofertą zajęć pozalekcyjnych

W sobotę, 10 września od godz. 10.00 do 15.00 odbędzie się pierwsza edycja  Kołobrzeskich Targów Zajęć Pozalekcyjnych.

Celem eventu jest zebranie jak największej ilości ofert zajęć pozalekcyjnych oraz zaprezentowanie ich rodzicom i dzieciom. W trakcie targów będzie można zapoznać się z dokładnym zakresem oraz planem zajęć, a także porozmawiać z organizatorami i instruktorami. Głównym punktem imprezy będą specjalne pokazy oraz występy prezentujące pozalekcyjne atrakcje dla dzieci i młodzieży. ­- Do udziału w targach zapraszamy szkoły taneczne, stowarzyszenia, kluby sportowe, szkoły językowe, studia wokalne i wszelkie inne instytucje prowadzące zajęcia dla dzieci i młodzieży – dodają organizatorzy. –

Zainteresowanych wystawców prosimy o przesyłanie zgłoszeń do wtorku 6 września na adres stowarzyszenie.vigor@gmail.com.Wszelkie dodatkowe informacje otrzymają Państwo pod numerem telefonu 500 314 757. Zapraszamy do udziału.

Targi odbędą się 10 września w Hali Milenium od godziny 10:00 do 15:00.

Udział w targach zarówno dla wystawców jak i dla odwiedzających jest bezpłatny. Organizatorami są Stowarzyszenie Taneczno-Sportowe Vigor, Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji oraz Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta.

Komentarze