Zapraszają na koncert orkiestry dętej Wood & Brass Band

Serdecznie zapraszamy na koncert orkiestry dętej Wood & Brass Band, który odbędzie się w najbliższy czwartek (18.01.2024) o godz. 16:00 w holu głównym Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Kołobrzegu.

Orkiestra dęta to zespół, który łączy w sobie energie i pasję, co z pewnością wpłynie na niezapomniane wrażenia muzyczne.

Wood & Brass Band to 45 osobowy zespół złożony z uzdolnionej muzycznie młodzieży z Gminy Goleniów, prezentujący się w formie rozrywkowych występów estradowych, w marszu oraz w widowiskowym „Show”.

Orkiestra osiąga sukcesy w konkursach i festiwalach muzycznych, otrzymując dotychczas między innymi srebrne i złote lokaty na prestiżowym konkursie o randze europejskiej „Rasteder Musiktage” w Niemczech. Najważniejszym i najbardziej szczególnym wyróżnieniem dla orkiestry był jej konkursowy udział w finale światowego konkursu Organizacji WAMSB w Brazylii w roku 2014 (złoty i srebrny medal oraz 6 lokata w klasyfikacji generalnej) oraz udział w finale światowego konkursu tej samej organizacji w Kopenhadze w 2015 roku (dwa srebra oraz 14 lokata w klasyfikacji generalnej).

Wstęp wolny.

Do zobaczenia na koncercie!

Komentarze