Zapraszają na koncert świąteczny Łukasza Zagrobelnego

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na wyjątkowe spotkanie. Koncert świąteczny Łukasza Zagrobelnego już 8 grudnia, o godz. 19:00 w sali widowiskowej RCK.

“Z kopyta kulig rwie”, “Święty czas”, najpiękniejsze polskie kolędy i kilka niespodzianek…to wszystko czeka na słuchaczy podczas tego magicznego wydarzenia.

Łukasz Zagrobelny to polski wokalista, który urodził się w 1975 roku we Wrocławiu. Od 2000 roku związany jest z Teatrem Muzycznym Roma.
Ukończył Technikum Ekonomiczne we Wrocławiu oraz szkołę muzyczną pierwszego i drugiego stopnia w klasie akordeonu. Studiował też w Akademii Muzycznej im. Karola Lipińskiego, gdzie zdobył tytuł magistra sztuki jako dyrygent chóralny.

Od wczesnych lat brał udział w amatorskich przeglądach, konkursach i festiwalach dziecięcych. W 1997 roku jego głos zwrócił uwagę nauczycielki śpiewu Elżbiety Zapendowskiej, która zaprosiła go na warsztaty prowadzone przez nią i Andrzeja Głowackiego. W 1999 roku został zaproszony przez Natalię Kukulską do śpiewania w chórkach. W 2000 roku został laureatem nagrody Festiwalu Artystycznego Młodzieży Akademickiej. Wokalnie wspierał tez takich wokalistów jak Maryla Rodowicz czy Ryszard Rynkowski. Wystąpił tez w drugiej edycji programu “Idol”. W 2003 roku został liderem grupy Offside, z którym wydał płytę “Moja Obsesja”. W 2007 roku wydał debiutancki solowy album “Myśli warte słów”, które promował singlami “Nieprawda” i “Życie na czekanie”, które stały się hitami. Piosenka “Nieprawda” wzięła udział w finale konkursu Sopot Festival i walczył o nagrodę Bursztynowego Słowika. Wspólnie z Eweliną Flintą nagrał też piosenkę “Nie kłam, że kochasz mnie” promująca komedię romantyczną Piotra Wereśniaka “Nie kłam kochanie” z 2008 roku.

  • 08.12.23r. godz. 19:00, sala widowiskowa RCK
  • Bilety: 45 zł (normalny), 35 zł (ulgowy / Karta Mieszkańca)

Komentarze