Zaufaj naszemu doświadczeniu i oddaj się nasze ręce – zasługujesz na to!

Zapraszamy do naszego luksusowego gabinetu kosmetologicznego Factory Kosmetologia, mieszczącego się w kompleksie hotelowym Factory Resort Wellness&SPA przy ul. Kasprowicza 10 w Kołobrzegu, gdzie zadbamy o Twoje piękno i dobre samopoczucie! Nasz zespół doświadczonych specjalistek oferuje szeroką gamę profesjonalnych usług, które odmienią Twój wygląd oraz pozwolą Ci się relaksować.

Skupiamy się na indywidualnych potrzebach każdego klienta. Nasze wysoko wykwalifikowane kosmetolożki i kosmetyczki są zawsze gotowe służyć radą i pomocą, aby dopasować zabiegi do Twoich oczekiwań i celów.

Oferujemy szeroki zakres usług, takich jak specjalistyczne zabiegi na twarz, autorskie rytuały na ciało, masaże relaksacyjne, masaże ajurwedyjskie, manicure, pedicure oraz wiele innych. Stale poszerzamy naszą ofertę, aby zapewnić Ci najnowsze i najbardziej skuteczne metody pielęgnacji.

Używamy tylko sprawdzonych kosmetyków renomowanych marek. Dzięki temu możemy zagwarantować naszym klientom wysoką jakość usług oraz bezpieczny i efektywny przebieg zabiegów.

Nasz gabinet jest w pełni wyposażony w najnowocześniejszy sprzęt jak m.in. mezoterapia bezigłowa, peeling kawitacyjny czy mikrodermabrazja diamentowa.

Wprowadziliśmy do oferty również wodorowe oczyszczanie skóry (foto), które jest wieloetapowym zabiegiem umożliwiającym wykonanie kompleksowej pielęgnacji skóry, poczynając od jej dogłębnego oczyszczania, poprzez neutralizację wolnych rodników i złuszczanie martwego naskórka, aż po dotlenienie i odżywienie oraz efekt rewitalizacji skóry. Synergistyczne wykorzystanie uzupełniających się technologii: hydrabrazji, infuzji, ultradźwięków oraz bipolarnej fali radiowej umożliwia poprawę stanu skóry już po pierwszym zabiegu.

Dodatkowo, w naszej przyjaznej i relaksującej atmosferze, zapewniamy całkowitą prywatność i intymność podczas zabiegów. Chcemy, aby każda wizyta w naszym gabinecie była dla Ciebie chwilą relaksu i odprężenia.

Daj nam szansę dowiedzieć się więcej o Twoich potrzebach i stworzyć dla Ciebie indywidualny plan pielęgnacji. Zaufaj naszemu doświadczeniu i oddaj się nasze ręce – zasługujesz na to!

ZADZWOŃ I UMÓW SIĘ: 669 029 576

 

 

MATERIAŁ PŁATNY

Komentarze