ZetBud mistrzem!

ZetBud potrzebował tylko dwóch meczów do zapewnienia sobie zwycięstwa w sezonie NBA, zaś batalia o 3. miejsce jeszcze trwa.

ZetBud w pierwszym meczu finału rozgrywek Nadmorskiego Basketu Amatorskiego 2022/2023 pokonał Szwalnię Suseu Squad nadspodziewanie wysoko, bo różnicą aż 27 punktów (75:48), ale w drugim spotkaniu już tak lekko nie było. Jeszcze do przerwy prowadzili „Szwacze” (+10), lecz dwie kolejne kwarty to już mistrzowska gra ZetBudu i ostateczne jego zwycięstwo (+3).
A walka o brąz jest jeszcze nierozstrzygnięta. Pierwszy mecz wygrał Nurek +3 (73:70), ale w drugim górą byli Wstrząśnięci nie Zmieszani +9. Decydujący trzeci bój rozegrany zostanie w niedzielę 28 maja w hali przy ul. Wąskiej 1. Początek gry o godz. 17.00, po czym nastąpi podsumowanie sezonu.