Złote medale kołobrzeżanek na Fitness European Championship

Blisko 300 zawodników z całej Polski, a także z Słowacji zaprezentowało swoje nieprzeciętne umiejętności artystyczno-gimnastyczne podczas jubileuszowego X Grand Prix Aleksandry Kobielak Fitness European Championship. Impreza odbyła się w ubiegły weekend w Gdańsku.
Akademia Akrobatyki LaPassion z Kołobrzegu reprezentowało 13 osób w tym trenerskie trio Magdalena Kozak, Marta Kuchna i Barbara Rosińska. W kategorii fitness dance 16-17lat Paulina Kiełbasa zdobyła zasłużenie złoty medal pokonując po zaciętej walce swoją najgroźniejszą konkurentkę aż o 1 punkt. Poprawiła wynik z zeszłego roku.  W bardzo mocno obsadzonej (20 uczestniczek) grupie wiekowej fitness dance do 13 lat dobrze zaprezentowały się Kaja Owczarek – 5 miejsce i Beata Cięszczyk – 7 miejsce natomiast Weronika Rosińska była 12. W tej samej kategorii fitness dance do 14 lat Sara Pieczuris była 8, a Aleksandra Marek 12 – do 10 lat na 24 zawodniczki.
W kategorii fitness acrobatic mieliśmy dwie reprezentantki. Zuzanna Zatorska zajęła 4 miejsce w kategorii do lat 13, natomiast Malwina Jezierska również 4 miejsce w kategorii 16-17 lat.
Nastroje naszej ekipy poprawiły się, gdy na scenę wkroczyła trójka “LaPassionek” w składzie Kaja Owczarek, Nikola Michnowicz i Aleksandra Rylowska. Nasze zawodniczki rywalizowały w zespole trzyosobowym w grupie do 12 roku życia. I była to rywalizacja niezwykle udana z rodzaju tych, o których się mówi “wejście smoka” gdyż dziewczyny sięgnęły po najwyższą nagrodę zdobywając 3 złote krążki!

 

Komentarze