Zmiany organizacji ruchu na Krzywoustego, przy galerii i Janiskach

Kierowcy wracający z pracy ulicą Krzywoustego mogą być w poniedziałkowe popołudnie nieco zdziwieni zmienioną organizacją ruchu.

Nie chodzi jednak o odcinek, o którym ostatnio było głośno w kontekście możliwego zamknięcia drogi. Zmiany zaczynają się już na rondzie Jerzego Patana. Zamknięty został zjazd prowadzący w kierunku wyjazdu z miasta. Kierowcy korzystają z nowego fragmentu drogi na kolejnym zjeździe z ronda. Dalsze zmiany wprowadzono na rondzie przy galerii Karuzela, zamknięto możliwość przejazdu przez rondo w prawo. Aby dostać się do galerii musimy pojechać prosto na górkę i dopiero na kolejnym rondzie wjechać na nowy odcinek budowanego fragmentu DK11, którym dojedziemy do Karuzeli. Wyjeżdżając z Janisk również nie przejedziemy w kierunku galerii przez rondo, a ruch odbywa się tak jak niegdyś, starym odcinkiem DW 163.

Niestety zarządca drogi nie zadał sobie trudu, by wcześniej poinformować kierowców o planowanych zmianach. Planując przejazd tą częścią miasta miejcie więc na uwadze tymczasową organizację ruchu.

Komentarze