Znamy kolejne gwiazdy Sunrise Festival

Pociąg z artystami Sunrise Festival 2022 rozpędza się na całego! Niecałe cztery miesiące przed startem imprezy organizatorzy ogłosili kolejnych artystów, którzy zagrają w Podczelu. 
Osiemnaste urodziny festiwalu wschodzącego słońca uświetni legendarny ATB. Na klubowej scenie obecny jest od prawie ćwierć wieku. Z pewnością to jeden z tych artystów, których śmiało można określić mianem ikony. To autor wielkich klasyków, uwielbianych na całym świecie. Porywa charyzmą i energią! Ma potężny dorobek, który zmienił oblicze muzyki elektronicznej. Gdziekolwiek się pojawi szerzy radość, miłość i jedność. To zaszczyt potwierdzić, że ATB wystąpi 24 lipca na White Stage!
Przed wyjątkowym Andre na White Stage pojawi się Alex M.O.R.P.H.  To jeden z najdłużej trzymających się na rynku specjalistów od muzyki trance. Pochodzi z Niemiec, a początki jego kariery sięgają połowy lat dziewięćdziesiątych. Z ruchomych platform będących częścią Love Parade udało mu się przenieść na sceny największych elektronicznych festiwali świata. Zawsze pełen pozytywnej energii, którą zaraża wszystkich dookoła. Potrafi zbudować emocjonalne napięcie, przenosząc słuchaczy w lepszy świat.
W Podczelu zagra też niepowtarzalny Nicky Romero. Jest ikoną progresywnego house’u, twórcą unoszących melodii i wzorem w dążeniu do celu. Holender jest niezwykłym przykładem, jak w kilka lat można znaleźć się w światowym topie artystów EDM. To autor wielu ikonicznych utworów, które współprodukował z największymi gwiazdami muzyki klubowej. Pełny energii set Nicky’iego wybrzmi w niedzielę 24 lipca na Blue Stage!
Z kolei w piątek 22 lipca publikę rozgrzeje Jordan Suckley. Od lat wierny gatunkowi tech-trance. Jego dewiza jest krótka – energia, energia i jeszcze raz energia.
Tego samego dnia na tej samej scenie zamelduje się także Gareth Emery. W tym roku obchodzi okrągły jubileusz dwudziestolecia za konsoletą. Przez ten czas dał się poznać całemu światu jako ambitna postać trance’owej sceny. To autor czterech niezwykłych albumów. Jego single trzykrotnie wygrywały w plebiscycie A State Of Trance na najlepszy utwór roku.
18. urodziny Sunrise Festival odbędą się w dniach 21-24 lipca 2022 roku na lotnisku w Podczelu. To będzie największa i najbardziej bogata edycja festiwalu, jaką kiedykolwiek udało się wyprodukować – zapewnia organizator MDT Production.
Na miejscu zobaczycie 5 gigantycznych scen, na których zagra ponad 100 artystów. Już wiadomo, że w Podczelu wystąpią jeszcze między innymi Aly & Fila, Brennan Heart z własną sceną I AM HARDSTYLE, David Guetta, Faithless, Alesso, Fatboy Slim, Malaa, Marshmello, Paul van Dyk, Alok oraz Tchami. Bilety można kupić tylko na stronie internetowej – https://bilety.sunrisefestival.pl
Fot. Karol Skiba/Archiwum

Komentarze