Znamy laureatów Sportowej Dziesiątki

Już po raz 27 poznaliśmy najlepszych sportowców i trenerów ziemi kołobrzeskiej wybranych w plebiscycie Sportowa Dziesiątka.

Zgodnie z tradycją wręczyliśmy jednak nieco więcej nagród. W Regionalnym Centrum Kultury statuetki odebrało 11 nagrodzonych.

W plebiscycie powszechnym w kategorii Sportowiec Roku zwyciężyła szachistka Julia Antolak. W tej samej kategorii statuetkę Sportowy Sukces Roku odebrał koszykarz Piotr Śmigielski.

Wśród trenerów nagroda przypadła Rafałowi Frankowi i Kazimierzowi Żuromskiemu. Tradycyjnie wraz z czytelnikami wyłoniliśmy też sportowców Niezłomnych. Nagrody w tej kategorii odebrali Andrzej Wyganowski i Małgorzata Andrzejczuk. Sportową nadzieją wybrany został Franciszek Chac, a nagrodę w tej kategorii za sportowy sukces odebrała Zuzanna Błaszczyk. W kategorii Młodzieżowiec nagrodziliśmy Annę Hrycyk, Kingę Waleriańczyk i Aleksandra Czachorowskiego.

Po raz pierwszy wręczyliśmy natomiast specjalną nagrodę MOSiR dla Nauczyciela WF Roku. Otrzymał ją Radosław Rasztubowicz z SP w Drzonowie.

Partnerem 27 edycji Sportowej Dziesiątki jest Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji.

Fot. Karol Skiba

 

Partner strategiczny: Milenium Kołobrzeg

Sponsorzy:
Miasto Kołobrzeg
Bricomarche Kołobrzeg
Kołobrzeska Izba Gospodarcza

Komentarze