22 Listopad 2020 19:00

Regionalne Centrum Kultury w Kołobrzegu im. Z. Herberta zaprasza na koncert Kasi Lins z zespołem w ramach „Moja Wina Tour”.

POSŁUCHAJ

22.11.2020 (niedziela) godz. 19.00, sala widowiskowa RCK

Bilety: 30 zł (normalne), 25 zł (ulgowe/Karta Mieszkańca) do nabycia w kasie RCK i na kupbilecik.pl

Już 22 listopada Kasia Lins z zespołem wystąpi w Kołobrzegu w ramach „Moja Wina Tour” – trasy promującej jej najnowszy album.

Zapraszamy do uczestnictwa w jesiennych nabożeństwach koncertowych. Podczas wspólnych spotkań odśpiewamy niejedną litanie i odprawimy niezbędne akty pokutne. Wiary i winy rzetelnie wyznamy, grzeszników rozgrzeszymy, a skruszonych pobłogosławimy. Wszelkie dary przyjmiemy. Ofiar składać nie będziemy. Już wiemy czego Wasze dusze pragną. Nie wyjdą spragnione.

Moja wina to zbiór opowiadań o piekle i raju, niemocy i pragnieniu, upadkach i uniesieniach.

Moja wina w sposób rytualny, wykorzystując niekiedy liturgiczny dialekt, obserwuje manię kultu, dzieli się wątpliwościami, snuję opowieść o mocach i słabościach.

Moja wina to odurzająca warstwa instrumentalna, wsparta niepokojącymi wokalizami i chórami. Mszalny charakter muzyki toczy walkę ze świeckim wydźwiękiem treści.

Kasia Lins jest autorką tekstów i współautorką muzyki, która powstała w duecie z Karolem Łakomcem. Za kształt całego materiału odpowiedzialny jest Daniel Walczak, który wraz z Kasią i Karolem wyprodukował album.

Kasia Lins to wokalistka, pianistka, kompozytorka i autorka tekstów. W 2018 roku wydała długogrający album „Wiersz Ostatni”, który spotkał się z doskonałym odbiorem zarówno słuchaczy jak i dziennikarzy. Jej muzykę, koncerty i klipy charakteryzuje duszna atmosfera i kinematograficzny nastrój.

W 2019 została dwukrotnie nominowana do nagrody Fryderyki 2019 w kategorii Album Roku Pop Alternatywny za płytę Wiersz Ostatni oraz w kategorii Autor Roku.

Zespół wystąpi w składzie:

Kasia Lins

Karol Łakomiec

Agnieszka Bigaj

Wiktoria Jakubowska

Zuzanna Kłosińska

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *