9 Maj 2021 11:00 / 16:00

Regionalne Centrum Kultury zaprasza na spektakl online w ramach Poranków Młodego Widza. Tym razem – w niedzielę, 9 maja o godz. 11.00 – najmłodsi zobaczą przedstawienie „Gniewko i Lubinka w krainie liter” w wykonaniu Teatru im. J. Osterwy z Gorzowa Wlkp.

Spektakl opowiada historię o tym, jak dobrze znana dzieciom para przyjaciół, czyli Gniewko i Lubinka, tym razem wyrusza w pełną przygód, pasjonującą podróż do krainy liter – Abecadlikowa. Poznając alfabet, uczą się świata i mają przy tym dużo dobrej zabawy. Kto by pomyślał, że kreski i kółka mogą łączyć się w litery, a litery – w słowa? A dzięki słowom… o tym już trzeba się samemu przekonać, tak jak Gniewko i Lubinka, którzy odkrywają, że każda literka kryje w sobie coś magicznego – trzeba tylko chcieć się z nimi zaprzyjaźnić.

To wypełniony piosenkami i dużą dawką humoru spektakl edukacyjny, podczas którego mali widzowie bawią się i uczą razem z bohaterami bajki. Spektakl do obejrzenia na wirtualnej scenie: youtube.pl (Regionalne Centrum Kultury) i na facebook.com/rck.kolobrzeg.eu w godzinach 11.00-16.00. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *